Killara Cabernet Sauvignon

91,29 

Killara to aborygeńskie imie, które oznacza „na zawsze z Tobą”. Plantacja winogron, które posłużyły do produkcji tego wina znajduje się w zachodniej części Australii. Ręczny zbiór winogron zapewnia najwyższą jakość owoców. Wino leżakowane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Wyczuwalne aromaty porzeczek, wiśni, morw i śliwek. Niezwykle miękkie na podniebieniu, a przy tym pełne, z wyraźną strukturą i długim, owocowo-czekoladowym finałem.

Sugestie kulinarne: czerwone mięso, sery pleśniowe, makarony, idealnie sprawdza się jako dodatek podczas gotowania sosów na bazie czerwonego wina.

Kategoria:

Opis

Killara to aborygeńskie imie, które oznacza „na zawsze z Tobą”. Plantacja winogron, które posłużyły do produkcji tego wina znajduje się w zachodniej części Australii. Ręczny zbiór winogron zapewnia najwyższą jakość owoców. Wino leżakowane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Wyczuwalne aromaty porzeczek, wiśni, morw i śliwek. Niezwykle miękkie na podniebieniu, a przy tym pełne, z wyraźną strukturą i długim, owocowo-czekoladowym finałem. Sugestie kulinarne: czerwone mięso, sery pleśniowe, makarony, idealnie sprawdza się jako dodatek podczas gotowania sosów na bazie czerwonego wina.