kalkulator weselny 2

Kalkulator weselny

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Przygotowania do ślubu i wesela pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy. Wie o tym z pewnością każda para. Znalezienie odpowiedniej sali, oprawy muzycznej przyjęcia czy fotografa niejednej parze spędzało sen z powiek. Jeśli chodzi o samo wesele, istotne jest nie tylko wybranie menu, ale także rodzajów alkoholu i innych napoi w odpowiednich ilościach.

  Dane zamawiającego

  Liczba gości

  Jakiego alkoholu potrzebujesz na swoje wesele?

  W powyższych polach prosimy wprowadzić liczbę butelek dla wskazanych alkoholi.

  Jakich napojów potrzebujesz na swoje wesele?

  W powyższych polach prosimy wprowadzić liczbę butelek dla wskazanych napojów.

  Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.


  Ile wódki na wesele i poprawiny- kalkulator weselny 

  Planując wesele, jednym z bardzo ważnych elementów jest zakup alkoholu. To ważny element przyjęcia. Większość z nas nie wyobraża sobie bez niego zabawy. Nie każdy z nas organizuje codziennie imprezę na większą liczbę osób. W hurtowni alkoholi jest bardzo duży wybór trunków. Musimy pamiętać, że każdy z gości ma inny gust. Dlatego wybrany alkohol powinien być różnorodny. Kolejnym pytaniem, jakie zadajemy sobie przy wyborze alkoholu i napoi na wesele to ile zakupić butelek, aby na naszym przyjęciu nie zabrakło nam trunków. Kalkulator alkoholi online to coś, co nam pomoże odpowiedzieć na nurtujące nas pytanie. Podpowiemy Wam ile butelek, whisky, wino, wódki czyste, wódki smakowe. Gdzie kupić, żeby nie żałować.

  Kalkulator wódki na wesele

  Czy wiesz, że możesz obliczyć ile alkohol, będzie potrzeba na Twoje przyjęcie weselne w łatwiejszy i szybszy sposób? Tak, to możliwe! Jeśli obliczenia nigdy nie były Twoją mocną stroną – nie przejmuj się, kalkulator weselny to mam pomoże. W kilka chwil otrzymasz gotowy rezultat.

  Jak działa kalkulator wódki na wesele? Wystarczy, że podasz liczbę dorosłych gości oraz przewidywaną ilość wódki na osobę. Kalkulator alkoholu na wesele zrobi za Ciebie całą resztę. Po wpisaniu odpowiednich danych będzie nam łatwiej dobrać napoje i alkohol niezbędny do przygotowania Twojego przyjęcia. Jak widzisz, nie jest to nic skomplikowanego. Co więcej, kalkulator weselny pomoże nam obliczyć również ile napoi i innych trunków potrzebujemy na nasze przyjęcie. Sprawdźmy, jak kalkulator wódki na wesele działa w praktyce. Przykładowe pozycje dla wesela na 80,100 czy 120 osób.

  – 80 osób- 40 litrów, czyli 80 butelek po 0,5 litra.

  – 100 osób-50 litrów, czyli 100 butelek po 0,5 litra

  – 120 osób-60 litrów, czyli 120 butelek po 0,5 litra. 

  Napoje bezalkoholowe na wesele-kalkulator. 

  Oprócz alkoholi na weselu nie może także zabraknąć zwykłych napoi. Piją je nie tylko dzieci młodzież, ale również dorośli. Bez wątpienia najszybciej ze stołu znikają napoje gazowane typu cola, sprite, fanta. Wśród soków najczęściej wybieramy pomarańcze, jabłko i porzeczkę. Nie możemy zapomnieć też o wodzie niegazowanej i gazowanej.

  Samodzielne obliczenie może nam przysporzyć nieco problemów. Z pomocą przychodzi nam kalkulator, napoi na wesele. Średnio podczas przyjęcia jeden gość wypija 3 litry napojów. Przykładowo, 1 litr napoi gazowanych, 1 litr soku,1 litr wody. Planując napoje na weselne przyjęcie, nie możemy pominąć tych bezalkoholowych. Piwo bezalkoholowe, wino bezalkoholowe. Jest to świetna alternatywa dla kierowców czy kobiet w ciąży. Nie zapomnijmy także o naszych pociechach, które też będą chciały z nami wznosić toast. Uwielbiany od lat na rynku jest szampan Piccolo. Wybór w naszej hurtowni alkoholi jest naprawdę duży. Para Młoda bez większego kłopotu przygotuje świetną ofertę dla każdego z gości. Jeśli jeszcze zastanawiasz się ile napojów na wesele kalkulator weselny da Ci jasną odpowiedź. 

  Wino na wesele- kalkulator weselny 

  Obecnie odchodzi się już od stawiania samej wódki na weselu. Pary młode coraz częściej decydują się także na inne trunki. Wśród nich najczęściej wybierane jest wino. Dzieje się tak dlatego, że jest to alkohol niezwykle uniwersalny. Lubią go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dodatkowo można wybierać spośród różnych wariantów. Możesz zdecydować się zarówno na wino czerwone, różowe, jak i białe. Co więcej, każde z nich znajdziesz w trzech odsłonach – wytrawnej, półsłodkiej i słodkiej.

  Zadbaj o to, aby na Twoim przyjęciu pojawiło się kilka różnych rodzajów win tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Jeśli zastanawiasz się ile wina na wesele, kalkulator alkoholu online z pewnością Ci pomoże. Przyjmuje się, że lampka wina to około 150 ml. Butelka tego trunku o pojemności 750 ml starczy więc na 5 porcji.

  Sprawdźmy zatem ile wina, będziesz potrzebował na wesele organizowane na 120,80 oraz 50 osób.

  120 osób- będziesz potrzebować 24 butelki wina.

  80 osób- wystarczy Ci 16 butelek tego trunku.

  50 osób- będziesz potrzebować 10 butelek wina. 

  Kalkulator alkoholu i napoi- szybko i łatwo 

  Kalkulator alkoholu i kalkulator napoi to niezwykle przydatne narzędzie, które znacznie ułatwi organizację tego ważnego dnia. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas na żmudnych obliczeniach oraz unikniesz niepotrzebnych nerwów. Z naszym przelicznikiem w zaledwie kilka chwil otrzymasz wynik i będziesz wiedział, jak duże zakupy musisz zrobić. Jeśli skorzystasz z kalkulatora alkoholu online z pewnością, twoje przyjęcie będzie zaopatrzone w odpowiednią ilość napoi i alkoholu. Gwarantujemy, że żadnemu z Twoich gości nie zabraknie ani trunków, ani napojów bezalkoholowych.

  Kalkulator weselny 3